انواع درب شیشه ای

انواع درب شیشه ای و ویژگی های آن ها

انواع درب شیشه ای

  • درب اتوماتیک شیشه ای کشویی
  • درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی
  • درب  اتوماتیک شیشه ای سوئینگ

انواع درب های شیشه ای کاربردهای متفاوتی دارند که با توجه به نیاز، یکی از انواع درب شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

درب شیشه ای برقی

داشتن درب شیشه ای برقی در محل های پر تردد، با کاهش مصرف انرژی، تردد افراد را کنترل می کند. از دیگر مزیت های درب شیشه ای برقی ، افزایش امنیت می باشد. درب شیشه ای برقی را به صورتی می توان تنظیم کرد که از یک سمت درب به صورت اتوماتیک و از طریق چشمی درب شیشه ای برقی،  باز شود و از سمتی دیگر از طریق رمز و یا زنگ زدن درب شیشه ای برقی را باز نمود.

درب شیشه ای کشویی

درب کشویی شیشه ای بر روی ریلی سوار است که هم به صورت اتوماتیک و هم به صورت دستی باز و بسته می شود. درب کشویی شیشه ای می تواند با فریم و یا فریم لس اجرا شود که این موضوع بر قیمت درب کشویی شیشه ای تاثیر می گذارد. انواع شیشه سکوریت در مجموعه شیشه رسالت موجود و قابل ثبت سفارش می باشد برای خرید و اطلاع از قیمت شیشه سکوریت با مجموعه شیشه رسالت تماس بگیرید.

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

متداول ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای که همواره بیشترین طرفدار را دارا است و جزو درب های خطی به حساب می آید درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی می باشد که از طریق حسگری که در بالای درب نصب می شود ورود و خروج افراد را به صورت اتوماتیک کنترل می کند درب های شیشه ای این محصول در زمان باز شدن به صورت کشویی باز و بسته می شوند.

درب شیشه ای
درب شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

این محصول که به آن درب اتوماتیک تلسکوپی یا مرحله ای نیز میگویند برای باز و بسته شدن خود از این حرکت (تلسکوپی) الهام گرفته است و درب های شیشه ای آن بر روی هم قرار می گیرند. بزرگ ترین مزیت درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی را می توان این موضوع قلمداد کرد که به دلیل سبک طراحی بیشترین فضای بازشو درب را در اختیار شما قرار می دهد.

البته میزان باز شدن درب ها نیز در این مدل قابل کنترل است و در هنگام نصب درب اتوماتیک توسط تکنسین های رسالت گلاس بنا به سلیقه ی شما تنظیم می گردد. یکی از مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای مدل تلسکوپی امکان نصب آسان و بدون نیاز به هرگونه تخریب می باشد. مجموعه شیشه رسالت مرکز خرید شیشه سکوریت تهران با هزینه مناسب می باشد در صورت نیاز به خرید و اطلاع از قیمت با ما در تماس باشید.

درب شیشه ای اتوماتیک سوئینگ

درب اتوماتیک سوئینگ یا لولایی ظاهری شبیه به درب های لولایی سکوریت دارد، اما این نوع درب نیز مانند تمامی انواع مشابه خود به صورت اتوماتیک و با برق کار می کند، دارای حسگر الکترونیکی برای کنترل عبور و مرور می باشد و دارای قفل الکترومکانیکال و مرکز کنترل می باشد. این نوع درب اتوماتیک به دو شکل دولنگه و تک لنگه ارائه می شود و بر روی هر لنگه از درب ها ، یک بازوی الکترومکانیکال نصب می گردد. نصب این نوع درب شیشه ای برای فضاهایی که دهانه آن عرض بسیار کمی دارد و امکان نصب درب اتوماتیک دیگری در آن فضا وجود ندارد بسیار کارآمد است. درب سوئینگ به صورت های اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک و به صورت power assist (مصرف انرژی کم) ارائه می شود.

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

این یک موضوع موجه است که هزینه تمام شده برای انواع درب اتوماتیک متغیر باشد، اما باید به این مسئله توجه لازم را داشته باشید که ممکن است یک نوع مشخص از درب اتوماتیک نیز در مصارف گوناگون و در حالت سفارشی شده قیمت متفاوتی را داشته باشد. مدل های مختلف درب شیشه ای اتوماتیک بسته به برند اوپراتور مورد نظر (کشور و شرکت تولید کننده)، نوع فریم شیشه های درب اتوماتیک، در پهنای دهنه درب اتوماتیک و مواردی دیگر بر قیمت محصول تاثیر گذار است، به عنوان مثال شیشه جزء اصلی ساختار درب اتوماتیک است.

بر اساس ابعاد، میزان متراژ شیشه مورداستفاده، داشتن شکل ظاهری منظم و یا منحنی، قیمت درب اتوماتیک شما متغیر است . تغییر در ابعاد استاندارد درب اتوماتیک بر نوع موتور و میزان قدرت آن تأثیرگذار است، بر اساس افزایش قدرت موتور ، هزینه نهایی شما افزایش می آید. ایجادطرح بر روی شیشه که می تواند طرح های متفاوت از جمله لوگوی تجاری شما را شامل شود.

رنگ های متنوع شیشه سکوریت نصب شده نیز به نوبه خود بر قیمت درب اتوماتیک شیشه ای تأثیرگذار هستند. برای اطلاع رسانی بیشتر در مورد لیست قیمت درب های اتوماتیک شیشه ای همکاران ما همواره با کمال متانت پاسخگوی شما خواهند بود. انواع پارتیشن شیشه ای در مجموعه شیشه رسالت موجود و قابل خرید با مناسب ترین قیمت می باشد جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

درب شیشه ای برقی
درب شیشه ای برقی

قیمت درب سکوریت

متراژ، یراق آلات، فریم دار یا فریم لس بودن از عواملی می باشند که قیمت درب سکوریت را تعیین می کنند از عوامل تاثیر گذار در قیمت درب سکوریت، نوع شیشه به کار برده شده می باشد . شیشه سکوریت 10 میل تاثیر بیشتری در افزایش قیمت درب سکوریت نسبت به سایر مدل های شیشه دارد.

چگونه درب اتوماتیک شیشه ای خود را تنظیم کنیم؟

تمامی دستگاه های موجود در این بین تقریبا از یک ساختار پیروی میکنند، برق ورودی 220 ولت ابتدا به ترانس متصل می شود و خروجی ترانس برق 24 ولت را به برد دستگاه یا همان کامپیوتر دستگاه انتقال می دهد، وظیفه برد دستگاه انتقال فرمان به قسمت های دیگر از جمله سنسور موتور می باشد. تنظیم سرعت باز و بسته شدن دستگاه، تایم باز ماندن، قدرت موتور و تنظیمات دیگر را می توان از روی برد انجام داد، بهتر است برای تنظیم برد دستگاه در صورتی که مهارت کافی و لازم را نداریم از تکنسین های شرکت های معتبر استفاده کنیم، بهتر است با صرف هزینه اندکی از خسارت زدن به درب خود جلوگیری نماییم.

درب اتوماتیک شیشه ای

درب های اتوماتیک شیشه ای امروزه کاربرد بسیار زیادی در مراکز عمومی از جمله مراکز تجاری و بیمارستان ها دارند. درب های اتوماتیک شیشه ای در محل های با تردد بالا بهترین عملکرد خود را نشان می دهند. درب های اتوماتیک شیشه ای علاوه بر زیبایی و امنیت، در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کنند. انواع شیشه میرال را با قیمت مناسب می توانید از مجموعه شیشه رسالت تهیه کنید در صورت نیاز به خرید و اطلاع از قیمت با ما در تماس باشید.

شیشه اتوماتیک

استفاده از شیشه اتوماتیک امروزه بسیار بیشتر از گذشته گردیده است . شیشه اتوماتیک همانند درب اتوماتیک شیشه ای توسط اپراتوری مدیریت می شود. شیشه اتوماتیک از شیشه 10 میل استفاده شده است که مقاوت بالایی در برابر ضربه دارد. آیا می توان شخصا اقدام به تنظیم درب اتوماتیک شیشه ای کرد یا حتما تنظیم درب اتوماتیک شیشه ای باید توسط کارشناسان نصب صورت گیرد.

درب اتوماتیک شیشه ای
درب اتوماتیک شیشه ای

کرکره برقی

امروزه جهت تردد در مکان هایی مانند ورودی منازل، ویلاها، سوله و سازه های صنعتی و اداری، مراکز فروش و مغازه ها از کرکره برقی استفاده می شود.کرکره برقی عموما از جنس بیلت فابریک یا همان شمش آلومینیوم ۶۰۶۳ بوسیله دستگاه های اکسترود تولید و به مرحله ایج که درجه سختی هم گفته میشود میرسد، در آخر با رنگ الکترواستاتیک مرحله تولید خاتمه می یابد. رنگ الکترو استاتیک بدین معناست که یون رنگ با یونهای تیغه کرکره برقی آلومینیوم هم سو و به خورد آن می رود که این نوع رنگ شدن تیغه باعث بوجود آمدن یک لایه عایق روی رنگ و جلوگیری از خط و خش برداشتن تیغه تا سالهای زیادی می شود.

مجموعه رسالت گلاس با دارا بودن دستگاه های پیش رفته و روز اروپا – ایتالیا اقدام به تولید و توزیع تیغه کرکره برقی با کیفیت مثال زدنی و قیمت رقابتی در سراسر کشور نموده است. دلیل انتخاب آلومینیوم در کرکره برقی این است که آلومینیوم فلزی نرم ولی بسیار با مقاومت و دوام بالاست و این فلز ارزشمند را در هر شرایط آب و هوایی می توان به کار گرفت. کرکره برقی بدلیل اینکه دور یک محور جمع می شود که اصطلاحا رول آپ یا رولینگ شاتر نامیده می شود کمترین حجم فضا را اشغال می کند و مهمترین خصوصیت کرکره اتوماتیک همین مورد است. برای آشنایی با نحوه نصب درب اتوماتیک کشویی توصیه می کنیم مقاله مربوط به آن را در سایت شیشه رسالت مطالعه کنید.

درب های اتوماتیک تاشو

درب های اتوماتیک تاشو  از لحاظ ظاهر و ساختار تشابهی هم با درب اتوماتیک لولایی دارند و البته کاملا مشابه نیستند و از جهاتی نیز تفاوت کوچکی بین آنها موجود می باشد. سرعت باز و بسته شدن در درب های اتوماتیک تاشو تقریبا بالا می باشد و این ویژگی سبب شده تا در محیط های شلوغ و پر رفت و آمد از آنها استفاده شود. این نوع از درب اتوماتیک تاشو  توان کمتری نسبت به درب اتوماتیک لولایی معمولی دارد. نکته قابل توجه در رابطه با درب اتوماتیک تاشو این است که از دو سمت قابلیت باز شدن دارد.

انواع درب شیشه ای پر کاربرد در بازار چیست؟

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی، درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی، درب  اتوماتیک شیشه ای سوئینگ از انواع درب شیشه ای پر کاربرد در بازار می باشد.

درب شیشه ای برقی چه مزایایی دارد؟

داشتن درب شیشه ای برقی در محل های پر تردد، باعث کنترال تردد افراد، کاهش مصرف انرژی و افزایش امنیت می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *